הדור המתקדם של טיפולי הסרת שיער בלייזר – מהירות יעילות ונוחות יוצאות דופן

חברת 'אלמה (Alma Lasers)', שפיתחה את טכנולוגיית™SHR להסרת שיער בלייזר, ממשיכה בתנופת פיתוח של מכשור חדש על בסיס טכנולוגיה זו ומשיקה את Soprano Titanium, מערכת חדשנית להסרת שיער בלייזר. Soprano Titanium הופך את תהליך הסרת השיער ליעיל ולקצר יותר באופן משמעותי. למטופלים, זו חווית טיפול נעימה ונוחה יותר, ללא כאבים ובמשכי טיפול קצרים יותר. לקוסמטיקאית ולמרכזים לטיפולים אסתטיים, מהווה Soprano Titanium שדרוג מבחינת נוחות הטיפול ובפן העסקי, מייעל את העבודה ומאפשר לטפל בלקוחות רבים יותר. ™SHR הטוב ביותר גם מכשיר ה- Soprano Titanium , פועל בשיטת ™SHR של אלמה , הנחשבת לטכנולוגיה היעילה והבטוחה להסרת שיער מיותר. ™SHR היא השיטה היחידה להסרת שיער בלייזר, שהוכחה במחקרים קליניים כשיטת טיפול ללא כאבים, וכשיטה הבטוחה לטיפול בכל סוגי העור, גם עור כהה ועור שזוף.

Soprano Titanium משלב בין טכנולוגיות להגברת היעילות והבטיחות

יעילות הטיפול בהסרת השיער המיותר, מתאפשרת הודות לשילוב של מספר טכנולוגיות חדשניות במכשיר ה- Soprano Titanium:

QUATTRO 3D – ספוט טיפולי רחב במיוחד
גודלו של הספוט הטיפולי יוצא דופן – קוטר של 4 ס"מ – מכפיל את אזור הטיפול ומקצר אותו ב- 40%!

ICE™ Plus – מגע קור רציף
טכנולוגיה מתקדמת, התורמת לקירור רציף של העור ומספקת בקרת טמפרטורה במהלך כל הטיפול, במטרה למנוע סיכון לכוויות בשכבת האפידרמיס. במקביל, מתקיימת שמירה של החום בשכבת הדרמיס על מנת ליעל את הטיפול.
תחושת הקרירות על פני העור במהלך הטיפול, מאפשרת למטופלים שעוברים הסרת שיער באמצעות Soprano Titanium, ליהנות מטיפול ללא כאבים, בנוחות ובבטיחות מרביים.

חיבור כפול – גמישות ויעילות בטיפול
Soprano Titanium הוא המכשיר הראשון להסרת שיער בלייזר מסדרת סופרנו, שכולל שני מחברים (Connectors), לחיבור מקביל של שתי ידיות טיפול. היתרון לקליניקה משמעותי: גמישות רבה בטיפול, חסכון בזמן ויעילות טיפול מקסימלית.

Smart Clinic למקסום הפוטנציאל העסקי
רק במערכת Soprano Titanium, קיים יישום חדשני מבוסס ענן – Smart Clinic – שמטרתו לחבר את כל המידע לאינטרנט, עם גישה נוחה לנתונים עדכניים, בכל עת, מבלי לאבד זמן.
Smart Clinic מאפשר לבצע פעולות שיווקיות באמצעות משלוח הודעות, הזמנות לאירועים, עדכון על מוצרים חדשים ועוד.

כיצד זה עובד?

המליצו עלינו