הצוות שלנו

הכירו את צדוק שרון – האישה והחזון. החזון של שרון היה כשהחליטה להגשים חלום ולהקים קליניקה שמאגדת בתוכה מבחר שירותים בתחום היופי, איכות חיים ובריאות והכל – ברמה גבוהה, בחזונה, הקליניקה מציעה את כל הטיפולים שהופכים את חיינו לקלים יותר ויפים יותר וזאת תוך שימוש במכשירים הכי מתקדמים שיש, הכי חדשים שיש ותמיד במגמת שידרוג ושיפור עבור לקוחות הקליניקה וכך נולדה הקליניקה ‘שרון הסרות שיער בלייזר’. השירותים והטיפולים בקליניקה ‘שרון הסרות שיער בלייזר’ אינם מסתכמים רק בטיפולי לייזר במכשירי ‘סופראנו אקורד’ ו’סופראנו אייס פלטינום’ המתקדמים בעולם (מבית נובה מדיקל), אצלנו תמצאו גם מקלחוני שיזוף בעמידה מבית ‘אליסאן’ (שלמות שאין כמוה!) קוסמטיקאית לטיפולי מניקור/פדיקור, טכנאית ציפורניים לבניית ציפורניים וטיפולי לק ג’ל.


צוות שבא מאהבה, זה א’ – ב’ שלנו
שרון, היא לא רק אשת שיווק מהשורה הראשונה אלא גם אילתית מבטן ומלידה, וככזו היא מחוברת ללקוחות של הקליניקה והקשר האישי הטבעי הנוצר באינטראקציה בין צוות הקליניקה (בניצוחה של שרון) לבין הלקוחות של הקליניקה, מעניק ערך מוסף חמים ולבבי. לצידה של שרון צדוק, תפגשו את צוות דלפק הקבלה והמטפלות, כל אחת ואחת מקצועית בתחומה. צוות דלפק הקבלה שלנו – תמיד ייתן לכם הרגשת חמימות, חיוך לבבי, קשר ויחס אישי לכל לקוח ולקוחה, צוות המטפלות שלנו – מקצועיות, אדיבות, מקנות למטופלים ולמטופלות שלנו תחושת נינוחות וביטחון, כך שעל כל מבוכה – תדלגו בקלות.


מה עוד צפוי לכם אצלנו בקליניקה?
הרבה הפתעות נעימות כגון מכשירים חדשניים בטכנולוגיה מהפכנית למיצוק, חיטוב והידוק עור הפנים והגוף, הצרת היקפים, הקפאות שומן ועוד…רוצים להישאר בעניינים? שימרו איתנו על קשר בדף הפייסבוק שלנו : שרון הסרות שיער וכל החדשות, העדכונים והמבצעים שלנו, יגיעו אליכם לפני כווווולם.

דילוג לתוכן