הצוות שלנו

צוות Sharon, הינו צוות מנוסה ומקצועי מהשורה הראשונה, העובר הכשרה מתאימה וראויה לתחום בו אנו עוסקים, הכל בניצוחה של שרון – בעלת ניסיון ומוניטין של שנים, ב’רזומה’ של שרון נרשמו הצלחות ברמה גבוהה ומאות לקוחות מרוצים, חלקים ומאושרים.

שרון צדוק, מנכ"לית ומייסדת, 48.

הקמתי את ‘שרון הסרות שיער ושיזופים’ לפני 10 שנים מתוך ועוד היד נטויה. החזון שלי קרם עור וגידים מהרגע שהחלטתי להגשים חלום ולהקים קליניקה שמאגדת בתוכה מבחר שירותים בתחום היופי, איכות חיים ובריאות והכל – ברמה גבוהה. הקליניקה מציעה את כל הטיפולים שהופכים את חיי לקוחותיי לקלים יותר ויפים יותר וזאת תוך שימוש במכשירים הכי מתקדמים שיש, הכי חדשים שיש ותמיד עם הפנים לעתיד. כל מכשיר שמצטרף לקליניקה שלי, מגיע עם הרבה מאוד אחריות מקצועית ואישית ויכולת תפעול גבוהה.
כאילתית, אני מאוד מחוברת להוויי של העיר אילת, לתושבים ולצרכים שלהם ולקוחותיי הנאמנים – מצביעים ברגליים וזאת משום שהם יודעים, שיש להם כאן צוות מקצועי, מנוסה ואדיב, צוות שמחובר ללקוחות הקליניקה, תמיד עם האצבע על הדופק ותמיד עם מענה ראוי, כך שכל מי שבוחר ‘שרון הסרות שיער בלייזר ושיזופים’ – בעצם בוחר שביעות רצון, תוצאות מדהימות ותמורה הולמת בעד כספו.

ליליה - מטפלת לייזר

מכירים את זה, שאתם נכנסים לטיפול כלשהו ומיד המבוכה מתפשטת על פניכם ואתם לא ממש יודעים איך להיפטר מזה ואיך להמשיך הלאה? אז כשתפגשו את ליליה, תבינו שזו אחת המטפלות, שתרצו לצידכם. ליליה, כבר 4 שנים איתנו ב’שרון הסרות שיער בלייזר’ והיא “פצצת אנרגיה חיובית” שתמיד תיתן לכם תחושה של ביטחון, נינוחות ושביעות רצון. וכשמדובר בתפקיד הדורש רגישות לצרכי הלקוחות, כי זה בעצם חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיפול – אתם יכולים לדעת בוודאות, שאתם בידיים טובות.

WhatsApp-Image-2020-05-17-at-13.00

סיון יבדוקימוב

 אחראית מכירות ושיווק בדלפק הקבלה
מביאה עמה ניסיון רב בשיווק ומכירות
חדשה איתנו אך אנו צופים לה עתיד מזהיר ביותר

דניאל-לוי-אחראית-יומנים-דלפק-קבלה

דניאל לוי אחראית יומנים ודלפק קבלה

 דניאל לוי – אחראית יומנים דלפק קבלה
את דניאל לוי תמצאו על דלפק הקבלה,  אחראית על הסדרי תשלום וגבייה בקליניקה,  דניאל גם משמשת כאחראית בקרה על ביצוע ומעקב צמיחת השיער של הלקוחות וכך מנחה את צוות המטפלות בהתאם להמלצות להמשך הטיפול. לדעתה, רמת הטיפולים ו והתוצאות שמגיעות עימם נושאות הצלחה גדולה…מה שהפך אותה למחוברת למותג שלנו, כבר ממבט ראשון

לוסי גינסבורג

לוסי, העובדת הוותיקה בדלפק הקבלה
מנהלת הדלפק, אחראית על מכירות, שיווק, הזמנות סידור עבודה, כל בעיה/ שאלה לוסי היא הכתובת שלכן ובנוסף העוזרת האישית של שרון.

רונית אסייג - מזכירה ועוזרת אישית

מזכירה ראשית והעוזרת האישית שלי
אחראית על כול הכספים ההזמנות
הדוחות והגביה

מירה מטפלת לייזר

מירה גלמן – נמצאת איתנו כבר שנה 
בעלת ניסיון של 6 שנים בקליניקות לייזר מובחרות בתל אביב

לנה מטפלת לייזר

לנה מטפלת לייזר עם ניסיון מעל ל 7 שניםהגיע אלינו אחרי 5 שנים ברשת קר ונמצאת איתנו כבר כחצי שנה.

חגית זיקרי מטפלת לייזר

חגית זיקרי היינה קוסמטיקאית במקצועה עובדת אצלנו כמטפלת לייזר עוד קצת שנתיים. חגית מביאה עמה ניסיון מקצועיות ושירותיות.

מיקה-אלמוג-מטפלת-לייזר

מיקה אלמוג מטפלת לייזר

מטפלת לייזר עם ניסיון של 7 שנים
עבדה בכל החברות הגדולות בתחום 
והצטרפה לאחרונה לצוות הקליניקה
מדהימה חייכנית ומקצועית בעבודתה.

לובה - מטפלת לייזר

לובה (שכל מי שיודע קצת רוסית – יודע שמשמעות השם היא אהבה) היא המטפלת לייזר הוותיקה ביותר בחברה שלנו, מקצוענית אמיתית, נעימה וסבלנית. הלקוחות שלנו כל הזמן אומרים לנו שהם מחוברים למטפלות המדהימות שלנו, ובמיוחד – אליה. ואנחנו? אף פעם לא נמאס לשמוע את זה, להיפך.. זה מרחיב לנו את הלב, אם כבר הזכרנו אהבה..!

שובל מור יוסף

שובל, חיילת משוחררת
עובדת חדשה שהתחילה כלקוחה 
שרון “חטפה” אותה ישר לדלפק הקבלה
כשגילתה את טוב ליבה:) מהר מאוד נכנסה לעניינים וכיום היא אחראית יומנים, זימון תורים מענה ומכירות. 

הזמנת פגישת ייעוץ