שרון הסרת שיער – הסרת שיער ושיזוף באילת

בכל הזדמנות שבה עולה העיר אילת על דל שפתיי, בין אם חברים שגרים כאן בעיר, או עם המשפחה שחיה אי שם במרכז הארץ ואפילו בצפון הרחוק. אני מרגישה גאוות יחידה. אחרי 20 שנה כאן, אני חושבת שזכיתי לתואר תושבת אילת מן המניין.

ומה הכי יפה באילת? השמש איתנו כל עונה, לאורך כל השנה.

בקיץ היא “נותנת לנו בראש” ובחורף היא מלטפת בנועם.

והנה אנחנו צועדים בצעדי ענק לתוך עונת הסתיו, שמתאפיינת בחמימות פלוס, מה שמשאיר אותנו בקשר חזק גם עם הים.

אבל היי, אי אפשר לבלות כל היום בים כדי לשמר את העור הזוהר שלנו – גם חשיפה ממושכת לשמש מזיקה לעור וגם כי אנחנו אנשים עסוקים: עבודה, שגרה יומיומית ואינסוף דברים על סדר היום. אז איך שומרים על תוצאות השיזוף קיץ שלנו כאן באילת שטופת השמש? מבקרים ב’אליסאן’ – מקלחון השיזוף המתקדם בעולם.

לחיות באילת – להיראות כמו שחקנים בהוליווד.

מאז 1988 בארה”ב, הפכו מקלחוני השיזוף לפופולריים במיוחד ומאז הפכו לתופעה עולמית, כאשר כוכבי הוליווד המבלים את רוב זמנם על השטיח האדום בכל מיני פרימיירות וטקסים אימצו את הרעיון במיוחד! תארו לעצמכם: אתם משקיעים כ 15 דקות מהזמן שלכם במקלחון השיזוף אצלנו במכון ‘שרון הסרת שיער ושיזופים’ באילת ויוצאים זוהרים ושזופים יותר ממש כמו המפורסמים 😉!

יתרון מפנק נוסף שכלול בעניין הוא השמירה על הבריאות: במקלחון השיזוף מצויות קרני UV המספקות ויטמין די. ויטמין זה הינו בעל חשיבות גבוהה לטובת תהליכים שונים בגוף כגון הצטברות סידן בעצמות וסיוע בבניית עצמות חדשות.  

תחשבו על זה..

מקלחון השיזוף ‘אליסאן’ מאפשר לכם להנות מיתרונות השמש – מבלי לסבול מחסרונות שעלולים להופיע בעתיד. לשמור על בריאות הגוף ובאותה נשימה – להיראות שזופים וזוהרים. רק אל תשכחו לקחת איתכם קרם שיזוף…

רוצים לשתף אותנו במראה הזוהר והשזוף שלכם? תייגו אותנו באינסטגרם: Sharon_clinic_eilat

לתיאום ביקור במקלחון השיזוף שלנו, לחצו כאן: