שרון הסרת שיער – הסרת שיער ושיזוף באילת

הצוות שלנו

צוות Sharon, הינו צוות מנוסה ומקצועי מהשורה הראשונה, העובר הכשרה מתאימה וראויה לתחום בו אנו עוסקים, הכל בניצוחה של שרון – בעלת ניסיון ומוניטין של שנים, ב’רזומה’ של שרון נרשמו הצלחות ברמה גבוהה ומאות לקוחות מרוצים, חלקים ומאושרים.

שרון צדוק, מנכ"לית ומייסדת, 45.

הקמתי את ‘שרון הסרות שיער ושיזופים’ לפני 7 שנים מתוך ועוד היד נטויה. החזון שלי קרם עור וגידים מהרגע שהחלטתי להגשים חלום ולהקים קליניקה שמאגדת בתוכה מבחר שירותים בתחום היופי, איכות חיים ובריאות והכל – ברמה גבוהה. הקליניקה מציעה את כל הטיפולים שהופכים את חיי לקוחותיי לקלים יותר ויפים יותר וזאת תוך שימוש במכשירים הכי מתקדמים שיש, הכי חדשים שיש ותמיד עם הפנים לעתיד. כל מכשיר שמצטרף לקליניקה שלי, מגיע עם הרבה מאוד אחריות מקצועית ואישית ויכולת תפעול גבוהה.
כאילתית, אני מאוד מחוברת להוויי של העיר אילת, לתושבים ולצרכים שלהם ולקוחותיי הנאמנים – מצביעים ברגליים וזאת משום שהם יודעים, שיש להם כאן צוות מקצועי, מנוסה ואדיב, צוות שמחובר ללקוחות הקליניקה, תמיד עם האצבע על הדופק ותמיד עם מענה ראוי, כך שכל מי שבוחר ‘שרון הסרות שיער בלייזר ושיזופים’ – בעצם בוחר שביעות רצון, תוצאות מדהימות ותמורה הולמת בעד כספו.

ליליה

מכירים את זה, שאתם נכנסים לטיפול כלשהו ומיד המבוכה מתפשטת על פניכם ואתם לא ממש יודעים איך להיפטר מזה ואיך להמשיך הלאה? אז כשתפגשו את ליליה, תבינו שזו אחת המטפלות, שתרצו לצידכם. ליליה, כבר שנה וחצי איתנו ב’שרון הסרות שיער בלייזר’ והיא “פצצת אנרגיה חיובית” שתמיד תיתן לכם תחושה של ביטחון, נינוחות ושביעות רצון. וכשמדובר בתפקיד הדורש רגישות לצרכי הלקוחות, כי זה בעצם חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיפול – אתם יכולים לדעת בוודאות, שאתם בידיים טובות.

לובה

לובה (שכל מי שיודע קצת רוסית – יודע שמשמעות השם היא אהבה) היא המטפלת לייזר הוותיקה ביותר בחברה שלנו, מקצוענית אמיתית, נעימה וסבלנית. הלקוחות שלנו כל הזמן אומרים לנו שהם מחוברים למטפלות המדהימות שלנו, ובמיוחד – אליה. ואנחנו? אף פעם לא נמאס לשמוע את זה, להיפך.. זה מרחיב לנו את הלב, אם כבר הזכרנו אהבה..!

קרן אלמקייס

קרן, מטפלת בכל ענייניה האישיים והעסקיים של מנכ”ל החברה ומשמשת כעוזרת אישית שלה לכל עניין ודבר, קרן אשת צוות בקליניקה כבר שנה וחצי, ומאז שהיא איתנו, היא יכולה לומר שהיא הרחיבה את הידע שלה בתחום שירות לקוחות, דבר אשר מנחה את העשייה שלה ומשדרג אותה פלאים, קרן מגלה הרבה מאוד יצירתיות בכל אתגר שעומד בפניה ונראה אתכם מנסים…

אדל

אדל, אחראית על דלפק הקבלה, הסדרי תשלום וגבייה בקליניקה, איתנו כבר 3 שנים. אדל גם משמשת כאחראית בקרה על ביצוע ומעקב צמיחת השיער של הלקוחות וכך מנחה את צוות המטפלות בהתאם להמלצות להמשך הטיפול. לדעתה, רמת הטיפולים ו והתוצאות שמגיעות עימם נושאות הצלחה גדולה…מה שהפך אותה למחוברת למותג שלנו, כבר ממבט ראשון

הזמנת פגישת ייעוץ